Авіатур у Францію, авіа тур в Париж - НАЙКРАЩЕ У ФРАНЦІЇ

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Париж - Діснейленд* - замки Луари* - Сен-Мало* - Мон-сен-Мішель* - Довіль* - Трувіль-сюр-Мер* - Онфлер* - Руан* - Київ

Мінімальна вартість: 13536 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Для вакцинованих туристів!
Коротко про тур
Запрошуємо насолодитись оглядовою автобусною екскурсією " Париж - місто кохання". Париж - місто-мрія, і воно приваблює абсолютно всіх: любителів моди, мистецтва та історії, архітектури та їжі, і звичайно романтиків. Тут Ви знайдете абсолютно все: музеї зі світовим ім'ям, найвідоміші магазини, цікаві пам'ятки, затишні ресторани і найромантичніші місця.
Повернемось в дитинство за допомогою Disneyland. Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Французький Діснейленд був відкритий в 1992 році і одразу підкорив сердця всіх відвідувачів, це мрія і дітей, і дорослих.
Відправимося в подорож по Нормандії, де все абсолютно інше архітектура іграшкових містечок, як зі сторінок дитячих казок, повітря, просочений ароматом океану, кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси яких захоплює подих. Побачимо куточки Довіль і Трувіль - їх часто називають братами-близнюками. Хоча між ними немає нічого спільного, крім моста, який їх з'єднує.
Відкриємо для себе візитну картку Франції і один з найкрасивіших куточків у світі - Абатство Мон-Сен-Мішель - восьме чудо світу, розташований на острові-скелі, що височіє над Ла Маншем.
Опинимося в самому центрі історії фільму "Три мушкетери" та побуваємо легендарних місцях боїв мушкетерів, побачимо двори, в яких плелися інтриги королівськими придворними, обов'язково треба відправимось в долину річки Луари. 
Детальна програма
Маршрут
Київ
Париж
Діснейленд*
замки Луари*
Сен-Мало*
Мон-сен-Мішель*
Довіль*
Трувіль-сюр-Мер*
Онфлер*
Руан*
Київ
Вартість туру
SPO №2
13 536 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 150 євро дорослі/120 євро діти

SPO №1
14 166 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Базова вартість
14 481 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Переліт у Францію. Знайомство з Парижем

Для вакцинованих туристів!

Збір групи в аеропорту Бориспіль.

Здача тестів на антиген для невакцинованих туристів (віком з 12 років)
Переліт у Францію. Трансфер з аеропорту в Париж.
Запрошуємо на оглядову автобусну "Париж - місто кохання". Париж - це місто-мрія, і воно приваблює абсолютно всіх: любителів моди, мистецтва та історії, архітектури та їжі, і звичайно романтиків. Тут Ви знайдете абсолютно все: музеї зі світовим ім'ям, найвідоміші магазини, цікаві пам'ятки, затишні ресторани і найромантичніші місця. Під час екскурсіі у вас буде можливість відвідати Єлисейські Поля, площю Зірки (Шарль де Голль Етуаль),Тріумфальну Арку, площю Трокадеро та Ейфелеву Вежу, Марсове поле, Собор Інвалідів, площю Конкорд, сад Тюільрі, Латинський квартал, Люксембурзький сад, Оперу, район Великих бульварів.
- Підйом на Ейфелеву вежу (20/15 євро другий поверх, 30/20 євро 3 поверх за наявності квитків).
- Круїз на кораблику по р. Сена (20 євро). Повернення в готель. Ночівля.
Поселення в готель. Ночівля.

2 день
Діснейленд, Лувр, Латинський квартал і Монмартр

Сніданок.

Пропонуємо для дітей і дорослих розважитись в парку Disneyland (25 євро + вхідний квиток (ціна уточнюється)). Це не просто парк розваг, а ціла країна, переступивши поріг якої, ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Французький Діснейленд був відкритий в 1992 році і одразу підкорив сердця всіх відвідувачів, це мрія і дітей, і дорослих. Діснейленд - це цілий світ чудес і розваг. Це величезний комплекс, в який входять Disneyland Park і Walt Disney Studios Park, де на будь який вік та смак ви зможете знайти для себе найкращий атракціон.
Для всіх інших екскурсійна програма в Парижі (пересування громадським транспортом):
- Екскурсія "Лувр - енциклопедія століть" (40 євро для дорослих/30 євро для дітей). Розкішний імператорський палац, найбільш відомий і найбільший музей, де сховані майже усі скарби світу. Світу мистецтв і геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля, побачити такі відомі витвори як картина "Мона Ліза" та скульптуру "Венера Мілоська". 
- "Латинський квартал - таємниці Парижу" (20 євро). Нас чекає захоплююча подорож по одному з наймальовничіших кварталів Парижу. Екскурсія почнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Пройшовши по вузьких середньовічних вуличках (у Латинському кварталі знаходиться найвужча вулиця Парижу), повз книжкові крамниці, кафе і ресторанчики, ви виявитеся перед огорожею колишнього монастиря Клюні - одного з найбільших релігійних і духовних центрів минулого.
 - екскурсія-прогулянка по Монмартру (20 євро). Монмартр - один з найбільш відомих районів Парижа. Тут жили і живуть знамениті художники, артисти, музиканти, діячі мистецтва. Найголовніша прикраса пагорба - білосніжна базиліка Сакре-Кер, а саме улюблене місце туристів це кабаре "Мулен Руж". Монмартр - це безліч яскравих вітрин і затишних кав'ярень, місце що вразить вас і залишиться в сердці назавжди. 
Повернення в готель. Ночівля.

3 день
Долина і замки Луари

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на екскурсію Замки Луари (65 євро для дорослих/55 євро для дітей). Для тих, хто мріяв побувати в легендарних місцях боїв мушкетерів, побачити двори, в яких плелися інтриги королівськими придворними, обов'язково треба побувати в долині річки Луари. Це сьогодні Париж є центром і серцем Франції, а в епоху Відродження, життя французів було сконцентровано саме тут - в долині Луари. Старовинні замки, парки в яких можна прогулятися як пішки, так і верхи на коні, стіни, які пам'ятають Жанну д'Арк, Людовика ХII і Франциска I, все це допоможе проникнути в минуле і відчути приголомшливу епоху людства. Королівський Амбуазський замок знаходиться у французькому департаменті Ендр і Луара. За часів Римської імперії на цьому місці височіла галльське фортеця. Сьогодні Амбуаз - один з найвідоміших замків, який привертає велику кількість туристів. Славу йому приніс великий художник Леонардо да Вінчі, який прожив останні роки в безпосередній близькості від Амбуаза і похований на його території. Шенонсо, часто називають «замком жінок». Чудове творіння французького Ренесансу величаво і гордо височить на березі річки. Феодальна резиденція Шамбор (зовнішній огляд), в якій химерно переплітається середньовічний стиль і епоха Відродження.

Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

4 день
Сен-Мало і Мон-Сен-Мішель

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія найпривабливішими місцями Бретані (50/40 евро).
Сен-Мало — одне з найцікавіших місць на північному заході Франції та найпопулярніших місць Бретані. Французьке місто Сен-Мало в Бретані наскрізь просочене морем. "Солоний присмак", як кажуть мешканці, присутній в його культурі, місцевій кухні і навіть у вині.
Повторна здача тесту на антиген для невакцинованих туристів (віком з 12 років) (~25 євро)
Далі відвідаємо візитну картку Франції та найкрасивіше місце в світі - Абатство Мон-Сен-Мішель - восьме чудо світу, один з найунікальніших замків, розташований на острові-скелі, що височіє над Ла Маншем. Вільний час. Переїзд в готель. Ночівля.

5 день
Знайомство з Нормандією

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд на екскурсію "НОРМАНДІЯ - чудеса французької провінції"! (65 євро для дорослих/ 55 євро для дітей). Нас чекає дивовижний регіон - Нормандія. Тут усе інше: архітектура іграшкових містечок, як із сторінок дитячих казок; повітря, просочене ароматом океану; кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси яких захоплює дихання. Довіль і Трувіль - їх часто називають братами-близнюками. Хоча між ними немає нічого спільного, окрім моста, який їх сполучає. Трувіль - містечко рибальське, бідне і веселе. У нас буде прогулянка по місту Трувіль-сюр-Мер і відвідування ринку морепродуктів. А далі Довіль, який вважається кращим морським курортом в Нормандії. Довіль був побудований спеціально для того, щоб паризька знать мала персональний курорт. Прогулянка по місту, відвідування набережної, яка омивається Ла-маншем. А також нас чекає легендарний Онфлер. В місті всього одна пам'ятка - Стара гавань (Vieux bassin), але вона настільки мальовнича, що нічого іншого і не потрібно...

Потім ми відвідаємо історичну столицю Нормандії - місто Руан. Старовинний Руан - найбільше нормандське місто. Почуємо історію собору Руану і пройдемось по історичних місцях, пов'язаних з історією Жанни Д'Арк.  День, проведений в Нормандії це - день, завдовжки в життя, який залишиться в вашому сердці назавжди. Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

6 день
Дорога додому

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт. Переліт в Київ.

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Париж - Діснейленд* - замки Луари* - Сен-Мало* - Мон-сен-Мішель* - Довіль* - Трувіль-сюр-Мер* - Онфлер* - Руан* - Київ

Мінімальна вартість: 13536 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
SPO №2
13 536 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 150 євро дорослі/120 євро діти

Замовити
SPO №1
14 166 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
Базова вартість
14 481 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісний номер 175 євро

Входить у вартість

Проживання в готелях 3* на базі сніданків;

Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт;

Транспортне обслуговування по програмі;

Супровід керівником групи;

Оглядова екскурсія по Парижу;

Медична страховка.

Не входить у вартість

Авіапереліт Київ - Париж - Київ, 270 євро/особа;

Курортний збір 10 євро / особа;

За бажанням доплата за додаткових 3 харчування 60 євро (окрім дня в Діснейленді, в Нормандії і дня вильоту в Київ), напої оплачуються додатково;

2 тести на антиген covid-19 для невакцинованих туристів віком з 12 років, (один перед вильотом, другий у Франції ~25 євро/тест, оплата на місці) інформація буде уточнена перед вильотом;

Особисті витрати та проїзд громадським транспортом;

Факультативні екскурсійні і розважальні програми, поряд з якими вказана ціна.

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Україну внесено до переліку країн так званої «зеленої» зони. У зв’язку з цим в’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Міністерства внутрішніх справ Франції (https://www.interieur.gouv.fr/Actualites/L-actu-du-Ministere/Attestation-de-deplacement-et-de-voyage) на таких умовах:

Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson (https://ansm.sante.fr/dossiers-thematiques/covid-19-vaccins/covid-19-vaccins-autorises). При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield). Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

У разі якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції за наявності ПЦР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, або тесту на антитіла, зробленого не раніше, ніж за 24 години до в’їзду.

Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).

Українці з біометричними паспортами для виїзду за кордон можуть без віз подорожувати до 90 днів до департаментів та заморських територій Франції: Гваделупа, Мартініка, Гвіана, Реюньйон, Сан-П’єр і Мікелон, о.Майотта, острови Уолліс і Футуна, Нова Каледонія, Французька Полінезія, Сен-Бартелемі, Сен-Мартен.

При цьому, враховуючи епідеміологічну ситуацію, вїзд до цих теритрій дозволяється за нагальної потреби або за умови вакцинації.

Детальніше за посиланням: https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus/outre-merhttps://www.gouvernement.fr/info-coronavirus/outre-mer

Менеджери напрямку
Тарас Кузів

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Схожі тури